Погранична та Онопрієнко увійшли до фіналу особистого багатоборства на Олімпіаді в Токіо

6 серпня на Олімпійських Іграх в Токіо розпочалися змагання з художньої гімнастики.

Вікторія Онопрієнко

У перший день проходила кваліфікація у фінал особистого багатоборства.

Україну у цьому виді представили дві наші найсильніші грації: віце-чемпіонка Європи у команді і переможниця етапів Гран-Прі Вікторія Онопрієнко, а також віце-чемпіонка Юнацької Олімпіади-2018, багаторазова призерка чемпіонату Європи Христина Погранична.

У дуже напруженій боротьбі дівчата вдало впоралися зі своїми вправами, що дозволило їм увійти у топ-10 найкращих гімнасток планети, які 7 серпня поборються за медалі у фіналі.

Протоколи кваліфікації

Після завершення змагань наші дівчата дали інтерв’ю для телеканалу «UA: Перший» та поділилися своїми емоціями.

Вікторія Онопрієнко

«Для мене це дуже радісна новина, що я потрапила в топ-10. Завтра потрібно буде ще більше викласти сил і емоцій, щоб показати ще вищий результат і клас на цих змаганнях.
Для мене Олімпійські ігри – як свято. Я кожен день наполегливо працювала і знала, що це моя мета, моя мрія: приїхати сюди і представляти нашу країну.
Я не можу навіть порівняти з жодними змаганнями, які в мене були.
Чотири види пройшла непогано. Але, звісно, в кожному з видів були свої недоліки. Тільки я і мій тренер знаємо, які. Стрічка трохи гірше вийшла, тому що тут вологість і трошки кондиціонери працювали. Найкраще зробила булави.
Тренери сказали, що я – молодець, що я гідно представила нашу країну і що треба ще більше набратися сил і показати ще більший результат у фіналі.
Треба трошки відпочити, щоб тіло трохи відновилось. Але ментально треба працювати над собою і не розслаблятись. Завтра буде більша напруга і відповідальність».

Христина Погранична

«Було дуже тяжко. Ми приїхали сюди за шість днів до початку змагань, багато працювали.
Я три види зробила чисто – ними задоволена. В останньому виді – стрічці – мала помилки. Трохи засмучена. Я старалась зробити все, що можу. Хотілося, звичайно, дійти до кінця чисто.
Оскільки мені 18 років, це може бути лише початок. Я виступала для себе в задоволення. Звичайно, для країни також. Для всіх людей, які мене підтримують. Для свого тренера, якого тут, на жаль, немає. Намагалася зробити все, що можу.
Я ще відносно молода гімнастка. Мені 18, а тут дівчата виступають, яким по 23-24 роки. Тому мої програми, звичайно, не такі сильні, як у них. Але для мене вони досить сильні. Це поки що все, що я можу зробити, але вдосконаленню немає меж. Вся Україна мене дуже підтримує, всі діти з мого клубу, з мого міста Львова. Мій тренер величезну підтримку мені дає. І, звичайно, мої батьки».
  • Відео зі змагань завантажені у наш канал у Telegram.
  • Детальну інформацію про змагання ви можете знайти у нашому Facebook.

Дякуємо нашим граціям та тренерам за працю і бажаємо успіхів у фіналі! Головне — вірити!

Прес-служба ФГУ, Балашова Тетяна.

Photo credit: Ricardo Bufolin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

-->