На «Площі зірок» у Києві з’явилися зірки Альбіни Дерюгіної, Олександри Тимошенко та Іріні Мерлені

На «Площі зірок» у Києві у четвер, 12 березня, відбулося закладення зірок трьом легендарним постатям в історії українського спорту: засновниці української школи художньої гімнастики – Альбіні Дерюгіній, спортсменці, олімпійській чемпіонці з вільної боротьби – Іріні Мерлені та найбільш титулованій українській гімнастці – Олександрі Тимошенко.

Зірка Альбіни Дерюгіної відкрита саме напередодні її дня народження – 16 березня їй виповниться 88 років.

«Щоб чогось досягти, треба дуже любити свою справу, горіти нею та працювати із блиском в очах. Ніколи не відступати і не здаватися. Якби ви тільки знали, скільки разів за своє життя я хотіла піти зі спорту. Легко ніколи не було. Але художня гімнастика – це моє життя, я горітиму любов’ю до неї до останнього подиху», — сказала Альбіна Дерюгіна.

Перша олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики в незалежній Україні Олександра Тимошенко спеціально для цієї події прилетіла до Києва із Відня, де вона живе та працює вже багато років.

«Колись я навіть мріяти не могла про те, що моє ім’я буде закарбоване поруч з іменем мого дорогого тренера Альбіни Миколаївни. Без неї я б, напевно, не досягла вершин у спортивній кар’єрі», — зазначила вона.

Минулого року у березні на «Площі зірок» була також закладена зірка легендарній гімнастці, головному тренеру Національної збірної команди України з художньої гімнастики Ірині Дерюгіній.

Альбіна Дерюгіна – Герой України (за визначні особисті заслуги у розвитку спорту), заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України. Почесний президент Федерації гімнастики України. Засновниця легендарної «Школи Дерюгіних». Виховала цілу плеяду всесвітньо відомих українських гімнасток – Ірину Дерюгіну, Олександру Тимошенко, Оксану Скалдіну, Ганну Безсонову та інших.

Олександра Тимошенко – найбільш титулована українська гімнастка. Перша олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики в незалежній Україні. В її активі золота і бронзова медаль Олімпійських ігор (Сеул-1988, Барселона-1992). У 1989 році стала абсолютною чемпіонка світу з художньої гімнастики. Її тренерами були Альбіна та Ірина Дерюгіни.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

-->