Чемпіонат Європи з художньої гімнастики в Болгарії, день 4: результати

Сьогодні, 12 червня, на Чемпіонаті Європи в Болгарії завершилося багатоборство серед гімнасток, що виступають в індивідуальній першості, а також багатоборство і кваліфікація у фінали в окремих видах серед гімнасток-груповичок. Також визначилися переможниці і призерки у командній першості.

Вікторія Онопрієнко, photo credit: Fanny Cortyl

Вікторія Онопрієнко та Влада Нікольченко, які кваліфікувалися у фінал багатоборства, за сумою балів за 4 види посіли 11-те та 13-те місця  відповідно.

Золото виборола росіянка Аріна Аверіна, срібло — болгарка Боряна Калейн, а бронзу — друга росіянка Діна Аверіна.

Результати багатоборства

У груповій першості Україну на цьому старті представляє національна збірна команда у складі Анастасії Возняк, Маріоли Боднарчук, Єви Мелещук, Дарини Дуди, Діани Баєвої та Аліни Мельник.

Дівчата показали шостий результат з 5 м’ячами та восьмий — з 3 обручами і 2 парами булав, тобто кваліфікувались у фінали в окремих видах, де виступлять 8 найкращих команд. Також з сумою балів 84.550 вони посіли шосте місце у багатоборстві.

Золото виборола команда Росії, срібною стала команда Італії, а на третю сходинку п’єдесталу піднялась команда Ізраїлю.

Результати багатоборства

За сумою балів гімнасток, що виступали у кваліфікації в індивідуальній та груповій першості, команда України посіла п’яте місце.

Результати командної першості

Завтра, 13 червня, у заключний день змагань пройдуть фінали в окремих видах.

Вікторія Онопрієнко виступить у фіналах з обручем і булавами, Христина Погранична — у фіналі зі стрічкою, а групові — в обох фіналах (5 м’ячів, 3 обручі/2 пари булав).

Тримаємо кулачки за наших гімнасток!

Прес-служба ФГУ, Балашова Тетяна.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

-->