Чемпіонат Європи з художньої гімнастики 2020: українки — переможниці командної першості!

Сьогодні, 27 листопада, завершилися кваліфікаційні змагання на Чемпіонаті Європи з художньої гімнастики, який в 36 раз проходить в столиці України.

Участь в цьому старті приймають 115 спортсменок з 23 країн.

З 26 по 27 листопада гімнасткиюніорки виступали з 4 видами (скакалкою, м’ячем, булавами та стрічкою) і кваліфікувалися до фіналів, де в суботу виступлять 8 кращих спортсменок (одна від країни).

Меланія Тур. Photo credit: Марія Музиченко

Нагадуємо, що в складі юніорської команди Україну на цьому старті представляють наші найсильніші юніорки, багаторазові переможниці і призерки Міжнародних турнірів і Чемпіонатів України Меланія Тур, Каріна Сидорак і Поліна Каріка.

Каріна Сидорак показала в кваліфікації кращий результат зі скакалкою (21.500) і восьмий зі стрічкою (20.350) і завтра виступить з цими видами в фіналах.

Поліна Каріка показала в кваліфікаційних змаганнях другий результат з м’ячем (22.650) і виступить в цьому фіналі. З булавами грація стала третьою серед усіх гімнасток (23.250), але не зможе виступити в фіналі через правило «одна гімнастка від країни«.

Меланія Тур на високому рівні виконала всі чотири види, зокрема, показала найкращий результат серед усіх юніорок з булавами (23.800), третій з м’ячем (22.450), сьомий зі скакалкою (19.700) і дев’ятий зі стрічкою (19.750). Завтра ми побачимо її в фіналі з булавами.

Також протягом цих двох днів команди в групових вправах кваліфікувалися до фіналів з 5 м’ячами і 3 обручами / 2 парами булав. Крім того, за сумою балів за два виступи визначилися переможниці в багатоборстві.

У складі команди України на цьому старті виступають призерки чемпіонату світу і Європейських ігор, досвідчені гімнастки Анастасія Возняк і Валерія Юзьвяк, переможниці Гран-Прі Маріола Боднарчук та Марія Височанська, а також юна Діана Баєва, яка в минулому році завоювала срібло Чемпіонату Європи в складі юніорської команди в групових вправах.

Українки кваліфікувалися в обидва фінали з 4м (32.000) і 2м (31.700) кваліфікаційним результатами відповідно і завтра ще раз покажуть свої програми.

У багатоборстві наша команда посіла третє місце з сумою балів 63.700. Першою стала команда Ізраїлю (67.575), на другу сходинку п’єдесталу піднялася команда Азербайджану (66.300).

І, нарешті, по сумі балів всіх виступів юніорок та групових сеніорок розігрувалися медалі в командній першості.

Українська команда з сумою 237.150 посіла перше місце, залишивши позаду команду Ізраїлю (236.900) і Азербайджану (226.175).

Нагородження команд. Photo credit: Enrico Della Valle

Вітаємо наших гімнасток і тренерів з високими результатами і бажаємо успіхів в наступні дні!

Чемпіонат Європи в повному обсязі транслюється на платформі OLL.TV. Фінал 28 і 29 листопада транслюватиме ефірний канал Індиго TV, глядачі якого отримають доступ до перегляду на всіх платформах (Т2, супутник, оттсервіси та кабельне телебачення).

Слідкуйте за ходом змагань в нашій групі в Facebook і в Телеграм.

Parimatchтитульний партнер Чемпіонату Європи з художньої гімнастики 2020.

Прес-служба ФГУ, Балашова Тетяна.

One comment on “Чемпіонат Європи з художньої гімнастики 2020: українки — переможниці командної першості!
  1. Pingback: Збірна України з художньої гімнастики завоювала командне “золото” на чемпіонаті Європи – Online.te.ua 100% Актуальної інформації

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

-->