Звернення колективу та адміністрації «Школи Дерюгіних» щодо ситуації із Жовтневим палацом

Друзі! Останні декілька років ви не чули жодного виступу чи інтерв’ю нашої дорогої Альбіни Миколаївни. Сьогодні Герой України, засновниця української школи художної гімнастики вимушена перервати своє мовчання.

Альбіна Дерюгіна завжди була першою у всьому і зараз вона першою публічно стає на захист легендарної «Школи Дерюгіних». Починаючи з 1957 року головний офіс та спортивний зал школи розташований у Жовтневому палаці. Зараз вперше за 63 роки ми опинилися у ситуації, коли «Школу Дерюгіних» буквально виселяють із Жовтневого палацу. Всесвітньо відома школа, яка виховала не одну олімпійську чемпіонку, залишається без основної бази для тренувань. Це ставить під загрозу підготовку спортсменів найвищого рівня. Близько 100 гімнасток та їхні тренери не мають іншого виходу, крім як проводити тренування на вулиці.

Альбіна Миколаївна особисто звертається до Президента України та міського голови Києва з проханням звернути увагу на ситуацію і допомогти з її вирішенням.

Нещодавно ми отримали лист від керівництва Жовтневого палацу про аварійний стан будівлі, на підставі чого школі відмовили у продовженні оренди приміщення.

Звертаємо особливу увагу на те, що приміщення «Школи Дерюгіних» єдине у Жовтневому палаці було укріплене металевими стяжками. Незважаючи на це, основна частина всього комплексу Жовтневого палацу продовжує працювати і там уже анонсуються концерти, а закривають лише «Школу Дерюгіних».

Будівля належить Федерації профспілок України. Тому ми, колектив Дитячо-юнацької спортивної школи Дерюгіних, звертаємося також до керівництва профспілок.

Наші прохання:
— укласти довгостроковий договір оренди між Федерацією профспілок України та ДЮСШ Дерюгіних;
— терміново локалізувати аварійно небезпечну ділянку;
— спільно із КМДА та за участю керівництва Школи пропрацювати можливості для проведення ремонтних робіт уже в цьому році.

Для нас Жовтневий палац – це більше, ніж просто місце для тренувань. Це символ художньої гімнастики України. Це тисячі історій юних спортсменок. Це місце, де запалюються спортивні зірки. І місце, якому головна наша зірка – Альбіна Миколаївна Дерюгіна – віддала 63 роки свого життя.

З повагою, колектив та адміністрація «Школи Дерюгіних».

Джерело: https://www.instagram.com/p/CAt8wdXnLBH/

3 comments on “Звернення колективу та адміністрації «Школи Дерюгіних» щодо ситуації із Жовтневим палацом
  1. Pingback: 20 | La escuela Deriugina y los problemas actuales de la rítmica ucraniana. – PUNTERAS AL TAPIZ

  2. Pingback: В Києві гучний скaндaл. Таке вперше за 63 роки: “Рятуйте. Більше не можу мовчати”- емоційне відеозвернення

  3. Pingback: «Школу Дерюгіних» вперше за 63 роки виселяють з Жовтневого палацу: відеозвернення — КИСЛОРОД

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

-->