Запрацював Єдиний Електронний реєстр ФГУ

З 1 грудня 2019 р. у Федерації гімнастики України почав працювати Єдиний Електронний Реєстр (ЄЕР ФГУ), метою якого є систематизація відомостей про гімнасток, тренерів та суддів задля їх повного та достовірного обліку, встановлення ступеня кваліфікації, формування резерву до національних збірних команд з художньої гімнастики, тренерського та суддівського складу.

Відтепер усі ліцензії гімнасток оформлюються та продовжуються лише через електронний реєстр ФГУ за посиланням: https://www.loglig.com/Activity/Form/3573

З 1 лютого 2020 року актуальність ліцензій буде перевірятись тільки через ЄЕР ФГУ. Для
цього кожна гімнастка має бути зареєстрована в реєстрі. Вартість разової реєстрації складає 150 грн. Щорічний ліцензійний внесок (функція обліку та збереження спортивної історії) не змінюється — 300 грн у рік.

Інструкція для реєстрації гімнасток знаходиться за посиланням:
https://www.loglig.com/assets/activityforms/ActivityForm_3573_ReadOnly_26112019115920952.pdf

В ЄЕР ФГУ можуть зареєструватися лише гімнастки, які займаються у спортивних організаціях, які є членами ФГУ та вже зареєстровані у електронному реєстрі.

Посилання та інструкція для реєстрації спортивних організацій та вступу до ФГУ —
https://www.loglig.com/Activity/Form/3572

Впровадження Єдиного Електронного Реєстру ФГУ відповідає державній стратегії цифрової трансформації та є першим кроком до цифрового управління художньою гімнастикою, як видом спорту. У найближчі два роки ФГУ має на меті розширити функціональність ЄЕР за рахунок впровадження мобільного додатку, системи управління спортивними заходами, електронної системи суддівства турнірів та освітньої платформи для тренерів, суддів та спортивних менеджерів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

-->