Юніорська збірна в групових вправах — бронзові призерки турніру в Софії

З 4 по 6 квітня у болгарській Софії пройшов щорічний Міжнародний турнір.

Україну на цьому старті представила юніорська збірна команда в групових вправах у складі Каріни Сидорак, Аліни Перцевої, Єлизавети Набивач, Валерії Панченко, Анастасії Ікан і Ніколь Савіної (запасна).

Фото: Федерація гімнастики Болгарії

Грації виступали протягом 3 днів: в перший день пройшла кваліфікація у фінал з 5 м’ячами, у другий день — кваліфікація у фінал з 5 стрічками, а в третій день пройшли самі фінали. Також за сумою результатів за два види в кваліфікації визначилися переможниці і призерки в багатоборстві.

Наші грації показали 4-й результат кваліфікації з 5 м’ячами (28,650), а також 6-й — з 5 стрічками (16,750). З сумою балів 45,400 за обидва види вони посіли 6-е місце в багатоборстві.

Перше місце у багатоборстві зайняла команда Ізраїлю, другою стала команда з Польші, а третіми стали болгарки.

У фіналі з 5 м’ячами наша команда також показала високий результат (28,150) і піднялася на третю сходинку п’єдесталу. Першими стали ізраїльтянки, другими — болгарки.

Фото: Федерація гімнастики Болгарії

У фіналі з 5 стрічками гімнастки показали 6-й результат, як і в кваліфікації. Перше місце вибороли господарки турніру, другими стали ізраїльтянки, а третє місце посіла команда Польші.

Вітаємо наших дівчат і тренерів з першої міжнародної медаллю сезону і бажаємо успіхів на наступних стартах!

Прес-служба ФГУ, Балашова Тетяна.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

-->