На «Площі зірок» з’являться зірки Альбіни Дерюгіної, Олександри Тимошенко та Іріні Мерлені

У четвер, 12 березня, о 13.00 на «Площі зірок» біля ТРЦ Gulliver відбудеться відкриття нових зірок: засновниці української школи художньої гімнастики – Альбіні Дерюгіній, спортсменці, олімпійській чемпіонці з вільної боротьби – Іріні Мерлені та найбільш титулованій українській гімнастці – Олександрі Тимошенко.

Зірка Альбіни Дерюгіної буде відкрита саме напередодні її дня народження – 16 березня їй виповниться 88 років. На відкритті своєї «зірки» Альбіна Миколаївна буде присутня особисто.

Перша олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики в незалежній Україні Олександра Тимошенко спеціально для цієї події на два дні прилетить до Києва із Відня, де вона живе та працює вже багато років.

«Площа Зірок» — це проект, метою якого є підтримка та популяризація національної культури, мистецтва і спорту. У центрі міста «запалюються» зірки видатних українців, людей, які досягнули найкращих результатів у своїй роботі. На сьогодні на «Площі зірок» викарбувані імена 13 видатних українців, серед яких: Богдан Ступка, Ніна Матвієнко, Володимир Горянський, Марія Приймаченко, Віктор Постол, Оксана Білозір, ТНМК, СКАЙ, Ада Роговцева, Ольга Лящук, Михайло Зав’ялов, Світлана Трифонова, Олександр Абраменко, Ольга Харлан, Андрій Шевченко та інші. Минулого року там з’явилася зірка Ірини Дерюгіної.

Будемо раді бачити вас на знаковій для України події, яка відбудеться за адресою пл. Спортивна,1а (поблизу ТРЦ Gulliver).

Акредитація для ЗМІ за телефоном : +380676905302 або +30954251317

та адресою: t.atadzhanova@gullivercenter.com / m.protopish@gullivercenter.com

Акредитація обов’язкова!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

-->