Чемпіонат Європи: українки завоювали 4 медалі у фіналах

Сьогодні, 28 листопада, на Чемпіонаті Європи з художньої гімнастики в Києві пройшли фінали в окремих видах серед індивідуальних юніорок і команд в групових вправах.

Нагадуємо, що за результатами кваліфікації українські гімнастки кваліфікувалися у всі фінали.

Каріна Сидорак. Photo credit: Ulrich Faßbender

Відкрили змагальний день юніорки.

У фіналі зі скакалкою Україну представила Каріна Сидорак. На жаль, незважаючи на гідний виступ, наша гімнастка залишилася за крок від п’єдесталу (20,800). Золото завоювала білоруска Діна Агішева (21,550), другою стала представниця Ізраїлю Дарина Атаманов (21,500), а третє місце посіла болгарка Єва Брезалієва (20,850).

Поліна Каріка відкрила фінал з м’ячем і поставила таку планку, яку ніхто так і не зміг досягти 22,800. Друге місце завоювала болгарка Стіляна Ніколова (22,700), а третьою стала білоруска Єлизавета Зорькіна (22,550).

Поліна Каріка, Photo Credit: European Gymnastics

У фіналі з булавами Україну представила Меланія Тур. На жаль, помилка на ризику не дозволила нашій грації завоювати медаль: з оцінкою 21,100 вона посіла шосте місце. Перемогу в цьому фіналі здобула ізраїльтянка Дарина Атаманов (24,350), другою стала білоруска Єлизавета Зорькіна (23,350), а на третю сходинку п’єдесталу піднялася угорка Вікторія Евелін Кошич (22,900).

Каріна Сидорак представила Україну в ще одному фіналі зі стрічкою. Високе виконання дозволило нашій грації завоювати срібло в цьому виді. Золото завоювала болгарка Стіляна Ніколова (21,550), а третьою стала ізраїльтянка Дарина Атаманов (21,150).

Далі в фіналах з 5 м’ячами і 3 обручами / 2 парами булав виступили збірні команди в групових вправах.

Українські грації стали беззаперечними переможницями фіналу з 5 м’ячами (35,350). Друге місце посіли ізраїльтянки (34,450), а бронзу вибороли естонки (32,800).

У вправі з обручами і булавами наші грації, на жаль, допустили дві серйозні помилки, що позначилося на балах і місці на п’єдесталі 31,150 і срібло в цьому виді. Історичне золото завоювала команда Туреччини (31,150), а на бронзову сходинку п’єдесталу піднялися азербайджанки (30,650).

Зліва направо: Маріола Боднарчук, Марія Высочанська, Валерія Юзьвяк, Анастасія Возняк, Діана Баєва. Photo credit: European Gymnastics

Таким чином, сьогодні українки принесли в скарбничку збірної два золота і два срібла, а всього на цьому старті наші спортсменки вже завоювали 6 медалей (3 золота, 2 срібла і бронзу).

Завтра на змаганнях пройде багатоборство серед індивідуальних сеньорок, де Україну представлять призерка чемпіонату світу, Європи та Європейських ігор Влада Нікольченко, а також переможниця Всесвітньої Універсіади і призер Гран-Прі Єва Мелещук.

Подивитися змагання з 11:45 до 18:00 ви можете на онлайнплатформі OLL.TV, каналі Індиго TV і сайті Європейського гімнастичного союзуhttps://www.eurovisionsports.tv/europeangymnastics/

Слідкуйте за ходом старту в наших групах в Facebook і в Телеграм.

Parimatch — титульний партнер Чемпіонату Європи з художньої гімнастики 2020.