Чемпіонат Європи з художньої гімнастики транслюватимуть на платформі OLL.TV

Фінал Чемпіонату Європи з художньої гімнастики буде транслюватися на ефірному каналі Індиго TV, глядачі якого отримають доступ до перегляду важливої події на всіх платформах (Т2, супутник, оттсервіси та кабельне телебачення), а повну версію і всі виступи збірної на Чемпіонаті Європи зможуть подивитися користувачі платформи OLL.TV.

«Гроші, які глядачі платять за перегляд контенту на платформі OLL.TV, використовуються не тільки для закупівлі готового розважального контенту, але і для підтримки важливих спортивних, культурних і соціальних подій і цілих галузей. Наприклад, коли глядач дивиться футбол на платних платформах, а не на піратських, він допомагає розвитку українського футболу і фактично фінансує Українську Прем’єр-лігу. OLL.TV планує підтримувати і транслювати видатні українські спортивні та культурні події, і Чемпіонат Європи з художньої гімнастики став наступним таким проектом після трансляції УПЛ. Завдяки взаємодії і спільному бажанню Федерації з художньої гімнастики України, OLL.TV і EBU, трансляція цього важливого для спортивного світу події стала можливою», — зазначив Федір Гречанінов, директор зі стратегії та розвитку бізнесу «Медіа Групи Україна».

«Сьогодні вже не потрібна окрема платформа, щоб створити продукт в рамках ефірного телебачення або на YouTube. Ми не хочемо робити те, що і так вже відбувається. У країні знімають 50 серіалів, і якщо ми знімемо 51 це не цікаво для розвитку інших сфер. Платформа це інший спосіб споживання, інша екосистема. Її призначення показувати продукт, яке класичне ТБ не створить«, уточнив він.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

-->